Online senzory pro dokonalý přehled o tom, co se na vaší farmě děje

Jsme jedna z prvních firem, která v České republice zavádí do zemědělství online senzory, díky kterým neustále víte, co se na vašem poli nebo ve skladu děje, aniž byste tam museli jezdit. Vše se za pár vteřin dozvíte ze svého mobilu nebo počítače a včas tak můžete rozhodnout o ochranných postupech, ochránit tak svou úrodu před škůdci a nepříznivými podmínkami nebo plánovat denní aktivity na farmě.


Jednoduché plánování každodenních činností

Data sesbíraná díky senzorům vám pomohou efektivněji plánovat každodenní aktivity na vašem poli. Už budete mít jasno při rozhodování, kam zrovna poslat techniku, a budete vědět, kde je třeba velké sucho.

Ochrana úrody v halách a silech

Sledujte v aplikaci podmínky uskladnění zemědělských komodit v halách a silech a předejděte tak jejímu znehodnocení způsobenému nadměrnou vlhkostí nebo skladištními škůdci.

Predikce výskytu chorob a škůdců

Na základě naměřených hodnot o mikroklimatických podmínkách v porostu nebo trvalých kulturách vás upozorníme na pravděpodobnost výskytu chorob a škůdců.

Široká nabídka senzorů

K dispozici je více typů senzorů pro různé použití - porostový senzor, půdní senzor, meteostanice, senzor do sila, senzor do posklizňových hal a senzor pro pohodu zvířat. Více informací najdete v katalogu.

Nejnovější technologie

Pracujeme s technologií IoT, prostřednictvím které senzory posílají naměřená data do aplikace. Díky ní jsou také senzory málo náročné na spotřebu energie a baterie tak vydrží dlouho.

Historická data k dispozici

V aplikaci vám zůstanou veškeré historicky naměřené hodnoty i poté, co senzor odstraníte či přemístíte.

Každých 30 minut čerstvé informace

Senzory posílají do aplikace data každých 30 minut, budete tak mít vždy přehled, co se na vaší farmě děje.

Osobně předvedeme

V případě zájmu k vám osobně přijedeme, předvedeme vám aplikaci, senzory vám ukážeme a nainstalujeme.

Funkce

Historická data

V aplikaci můžete vidět jak aktuálně naměřené hodnoty, tak historii naměřených dat u již deaktivovaných nebo přemístěných senzorů. Data se ukládají od počátku používání senzorů a zůstávají v aplikaci k dispozici pro případné pozdější použití.

Vizualizace v mapě

V mapě přesně vidíte, kde máte senzor umístěný. Kliknutím na něj se vám zobrazí průměrné a poslední naměřené hodnoty. Naměřené hodnoty se přehledně zobrazují také v grafech a je možné přepínat mezi denním, týdenním a měsíčním zobrazením.

Export dat

Data ze senzoru si můžete stáhnout do počítače ve formátu XLSX, kde po hodinách v tabulce uvidíte teplotu, vlhkost a úhrn srážek za vybrané období.

Predikční modely

Díky predikčním modelům vás aplikace upozorní na riziko rozšíření nákazy či přemnožení škůdce. Díky konkrétním hodnotám sesbíraným na jednotlivých půdních blocích dokáže aplikace rozeznat, na kterých z nich výskyt škůdce hrozí a kde nikoli.

Senzory pro různé použítí

Díky široké nabídce senzorů budete moci efektivněji plánovat činnosti na poli, lépe chránit vaši úrodu v posklizňových halách i silech, zabezpečit stabilní podmínky pro váš chov a šetřit tak váš čas i náklady spojené s provozem farmy. Jaké senzory CleverFarm nabízí, najdete v katalogu.

Cena za senzory

Služba pro používání senzorů stojí od 990 Kč na měsíc dle počtu využívaných senzorů.

Vyzkoušejte senzory na vaší farmě