Jaké je teď počasí nebo vlhkost na vaší farmě se za pár sekund dozvíte ze svého mobilu či počítače

Jako první v České republice zavádíme do zemědělství on-line senzory. Díky nim neustále víte, co se na vašem poli nebo ve skladu děje – aniž byste tam museli jezdit.

Senzory do porostu

Díky online senzorům máte neustálý přehled o teplotě a vlhkosti v porostu. Můžete tak na dálku rozhodovat o denních i sezónních aktivitách na poli a hlídat, zda v porostu nenastaly vhodné podmínky pro šíření chorob a škůdců.

Senzory do půdy

Tento senzor měří teplotu a půdní vlhkost. Kromě monitoringu půdní vlhkosti je senzor vhodný pro management závlahy a zavlažovacích systémů. Jeho výhodou je, že není nutná kalibrace na půdní typ a jeho chemické složení, jak je běžné u ostatních půdních senzorů.

Senzory do skladu

Tyto senzory měří teplotu uvnitř vaší sklizně a teplotu a vlhkost v celém skladu. Zavčasu se tak dozvíte, pokud by vaší úrodě hrozilo rozmnožení škůdce nebo zhoršení klíčivosti.

Senzory do sila

Série 7 nebo 10 senzorů uchycených na pevném laně bude spolehlivě hlídat vaši sklizeň uvnitř sila. Nemusíte se obávat znehodnocení chorobou, ani vzniku požáru.

Meteostanička

S drobnou meteostaničkou máte přehled o teplotě, vlhkosti i srážkách na vašich pozemcích i několik let nazpátek. Plánování denních i sezonních aktivit na farmě je tak o dost jednodušší – a navíc vše zařídíte z domu nebo z kanceláře.

Založte si farmu na svých půdních blocích zdarma