Obchodní zástupce pro jižní Moravu

Jsi zkušený obchodník? 

Chtěl bys pracovat na něčem, co je skutečně sexy? Chtěl bys zanechat svůj otisk ve vesmíru? Chtěl by ses podílet na změně celého odvětví? Pak by ses asi rád přidal k nám do našeho týmu CleverFarm, který přináší revoluční technologie do oblasti zemědělství.

Hledáme někoho, kdo do naší svobodné firmy zapadne a pomůže s šířením našeho řešení nejen do České republiky, ale do celého světa. Možná jsi to právě ty!

Kontaktuj nás přes formulář.

Kdo jsme a co děláme

Jsme mladý tým, který se snaží přinášet do zemědělství inovace a nové technologie tak, aby byly srozumitelné, jednoduše použitelné a hlavně nápomocné. Pracujeme s IoT v podobě online senzorů do skladů, porostů či půdy, zpracováváme satelitní data a pomáháme tak agronomům maximalizovat úrodu. Velkou část práce agronoma tvoří i každodenní rutina a administrativa, kterou se mu snažíme zpříjemnit a zrychlit.

Kdo budou tví nejbližší kolegové v týmu?

V CleverMaps slovo šéf nepoužíváme. Myslíme si, že lepším slovem je leader. Vůbec máme hodně plochou organizační strukturu a většinu věcí si budeš rozhodovat sám.

Tom Zika
Obchodní zástupce
Jirka Čížek
Obchodní zástupce
Michal Beneš
Obchodní zástupce
Petr Filip
Obchodní zástupce

Mám zájem
o tuto pozici

Pokud tě tato pozice zaujala nebo se chceš dozvědět více, ozvi se nám. Rádi tvůj dotaz zodpovíme, případně se domluvíme na osobním setkání, kde se můžeme blíže pobavit o případné spolupráci.

Životopis *

Není to práce tvých snů, ale víš o někom, koho by to mohlo zajímat?

Dejte mu o nás vědět