Existujeme proto, aby zemědělci měli jednodušší život

Už odmalička obdivujeme zemědělství a moderní technologie.
A teď jsme našli skvělý způsob, jak obě věci propojit.

Projekt CleverFarm patří do rodiny mapových aplikací CleverMaps.

Jeho cílem je zpřístupnit moderní technologie všem zemědělcům. Aby si satelitní snímky nebo senzory do porostu mohl dovolit i drobný farmář s políčkem o pár hektarech. Věříme totiž, že lepší život si zaslouží každý zemědělec.

3 důkazy, že vám CleverFarm zjednoduší život

Díky aplikaci CleverFarm je evidence činností na farmě efektivnější, snazší a pohodlnější. Obsluha je jednoduchá a naprosto intuitivní.
Astur
Svoji farmu můžu řídit odkudkoliv. Díky CleverFarm mám dokonalý přehled o tom, co se na farmě zrovna děje, ať už jsem doma anebo na druhém konci republiky
Empresa
Všechna data o farmě mám vždy dostupná díky on-line senzorům, které měří teplotu a vlhkost vzduchu na poli, ve skladovaném obilí a v půdě. Vše potřebné o farmě si můžu zkontrolovat z domu.
Equicentrum

Tohle jsme my. Nadšení agronomové, děti farmářů, IT specialisté

Adam Zlotý Adi

Afrika, Asie… Adam věří, že aplikace CleverFarm má celosvětový potenciál. A proto se u nás stará o zahraniční obchod. Líbí se mu, že pracuje na něčem, co dává smysl. Každá další pozitivní zkušenost našich klientů ho v tom utvrzuje.

Oldřich Kahoun Olda
Petr Zlotý Peťa

Na pozici COO působí v CleverFarm od roku 2018. Kromě zajištění fungování týmu má na starosti také finanční řízení. Duchovním otcem modulu pro správu půdy CleverAssets je ale už od roku 2013, zde se setkává s uživateli, sbírá podněty pro další rozvoj a řídí i část vývojového týmu.

Díky Peťovi se scénáře ze sci-fi filmů stávají skutečností. Má u nás na starosti vývoj nových technologií, zejména pak on-line senzorů do půdy, porostu nebo sklizně. Největší radost mu udělá, když jeho výdobytek udělá radost našim zákazníkům.
Martin Peňák Marťa
Martin v CleverFarm vyvíjí webovou část aplikace. Každý den se snaží o to, aby pro vás nová verze aplikace byla ještě přívětivější než ta předešlá. A když si chce od práce trošku vyčistit hlavu? Nejradši si zajede někam do hor.
Gabriela Podolníková Gábi
Gábi není ledajaká kodérka – zatímco jiní kód píšou, ona řádky na monitoru doslova seje. Když zrovna nesedí za počítačem, tak nejspíš někde fotí, cestuje, cvičí nebo tancuje. A pokud ani to ne? No, pak určitě… spí.
Ondrej Zvara Ondrejko

Další z našich vývojářů frontendu. Nejvíc ho na CleverFarm baví to, že svou prací pomáhá zemědělcům ke správnému hospodaření. Ostatně, má na tom osobní zájem, protože ve volném čase nejraději vaří – a k tomu potřebuje kvalitní suroviny.

Martin Macko
Martin je náš vývojář a když mu zrovna zbude čas vaří kafe, vybírá zrna, čistí french press nebo umývá hrníčky. Ve svém volném čase cvičí kung fu a věnuje se tréninku dětské armády kung fu bojovníků.
Monika Protivová Monča
Monča má na starosti testování. Většinu dětských nemocí naší aplikace odhalí a následně odladí ještě dříve, než se dostanou k vám. A největší radost jí dělá, že pracuje na smysluplném projektu, který skutečně pomáhá.
Ondřej Božek 
Vývojář Ondra má pod palcem architekturu aplikace CleverFarm. Na své práci miluje to, že může využívat nejmodernější postupy a technologie bez jakéhokoliv omezení pro vytvoření něčeho, co na světovém trhu ještě neexistuje.
Veronika Švarcová Verča
Jan Martinák Jenc

Vendula Bezáková Vendy“ 

Verča je šéfová vývoje. Řídí, komunikuje se zákazníky, shání data, pomáhá zákazníkům přes telefon a dalších asi 512 věcí. Věří, že v CleverFarm se sešla parta úžasných lidí, kteří pracují na naprosto výjimečném projektu.
Jenc má u nás na starosti vývoj frontendu a backendu. Když byste ho viděli pracovat za počítačem, možná si všimnete, že má neskutečně rychlé a hbité prsty. Ve svém volném čase totiž… hraje na piano.
Vendy je online markeťačkou. Jejím denním chlebem je dát o CleverFarm vědět ve světě Internetu a sociálních sítí. Krotí texty, nastavuje kampaně, analyzuje návštěvnost webu a navrhuje změny k vylepšení. Když zrovna nehoní CTRka, chodí po horách, maluje nebo čte.

Chcete mezi nás?

Obchodní zástupce pro oblast Čech

Hledáme obchodního zástupce pro Čechy, který bude pečovat o stávající klienty a vyhledávat nové obchodní příležitosti.

Obchodní zástupce pro Slovensko

Hledáme slovenského kolegu, který bude pečovat o naše klienty, aktivně hledat nové a tvořit vlastní klientské portfolio.

ZALOŽTE SI FARMU A ZÍSKEJTE EVIDENCI NAVŽDY ZDARMA