Existujeme proto, aby zemědělci měli jednodušší život

Už odmalička obdivujeme zemědělství a moderní technologie.
A teď jsme našli skvělý způsob, jak obě věci propojit.

Projekt CleverFarm patří do rodiny mapových aplikací CleverMaps.

Jeho cílem je zpřístupnit moderní technologie všem zemědělcům. Aby si satelitní snímky nebo senzory do porostu mohl dovolit i drobný farmář s políčkem o pár hektarech. Věříme totiž, že lepší život si zaslouží každý zemědělec.

3 důkazy, že vám CleverFarm zjednoduší život

Díky aplikaci CleverFarm je evidence činností na farmě efektivnější, snazší a pohodlnější. Obsluha je jednoduchá a naprosto intuitivní.
Astur
Svoji farmu můžu řídit odkudkoliv. Díky CleverFarm mám dokonalý přehled o tom, co se na farmě zrovna děje, ať už jsem doma anebo na druhém konci republiky
Empresa
Všechna data o farmě mám vždy dostupná díky on-line senzorům, které měří teplotu a vlhkost vzduchu na poli, ve skladovaném obilí a v půdě. Vše potřebné o farmě si můžu zkontrolovat z domu.
Equicentrum

Tohle jsme my. Nadšení agronomové, děti farmářů, IT specialisté

Marian Driensky Maňo

Maňo je přesně ten typ šéfa, kterého chce ve své firmě každý – všechna rozhodnutí dělá společně s týmem. CleverFarm vnímá jako příležitost ke zlepšení kvality a kvantity potravin i ochrany životního prostředí.

Martin Peňák Marťa

Martin v CleverFarm vyvíjí webovou část aplikace. Každý den se snaží o to, aby pro vás nová verze aplikace byla ještě přívětivější než ta předešlá. A když si chce od práce trošku vyčistit hlavu? Nejradši si zajede někam do hor.

Jan Martinák Jenc

Jenc má u nás na starosti vývoj frontendu a backendu. Když byste ho viděli pracovat za počítačem, možná si všimnete, že má neskutečně rychlé a hbité prsty. Ve svém volném čase totiž… hraje na piano.

Gabriela Podolníková Gábi

Gábi není ledajaká kodérka – zatímco jiní kód píšou, ona řádky na monitoru doslova seje. Když zrovna nesedí za počítačem, tak nejspíš někde fotí, cestuje, cvičí nebo tancuje. A pokud ani to ne? No, pak určitě… spí.

Martin Macko

Martin je náš vývojář a když mu zrovna zbude čas vaří kafe, vybírá zrna, čistí french press nebo umývá hrníčky. Ve svém volném čase cvičí kung fu a věnuje se tréninku dětské armády kung fu bojovníků.

Ondrej Zvara Ondrejko

Další z našich vývojářů frontendu. Nejvíc ho na CleverFarm baví to, že svou prací pomáhá zemědělcům ke správnému hospodaření. Ostatně, má na tom osobní zájem, protože ve volném čase nejraději vaří – a k tomu potřebuje kvalitní suroviny.

Monika Protivová Monča

Monča má na starosti testování. Většinu dětských nemocí naší aplikace odhalí a následně odladí ještě dříve, než se dostanou k vám. A největší radost jí dělá, že pracuje na smysluplném projektu, který skutečně pomáhá.

Ondřej Božek 

Vývojář Ondra má pod palcem architekturu aplikace CleverFarm. Na své práci miluje to, že může využívat nejmodernější postupy a technologie bez jakéhokoliv omezení pro vytvoření něčeho, co na světovém trhu ještě neexistuje.

Veronika Švarcová Verča

Verča je šéfová vývoje. Řídí, komunikuje se zákazníky, shání data, pomáhá zákazníkům přes telefon a dalších asi 512 věcí. Věří, že v CleverFarm se sešla parta úžasných lidí, kteří pracují na naprosto výjimečném projektu.

Tereza Holdová Terka

Terka je naší expertkou na marketing. Už od dětství má blízký vztah k zemědělství, sama je vášnivou chovatelkou koní. Pocit, že díky svému povolání usnadňuje práci všem zemědělcům, ji neuvěřitelně nabíjí.

Petr Zlotý Peťa

Díky Peťovi se scénáře ze sci-fi filmů stávají skutečností. Má u nás na starosti vývoj nových technologií, zejména pak on-line senzorů do půdy, porostu nebo sklizně. Největší radost mu udělá, když jeho výdobytek udělá radost našim zákazníkům.

Adam Zlotý Adi

Afrika, Asie… Adam věří, že aplikace CleverFarm má celosvětový potenciál. A proto se u nás stará o zahraniční obchod. Líbí se mu, že pracuje na něčem, co dává smysl. Každá další pozitivní zkušenost našich klientů ho v tom utvrzuje.

Chcete mezi nás?

Momentálně nejvíc potřebujeme:

Obchodní zástupce

Hledáme obchodního zástupce, který se postará o distribuci našeho softwaru k novým zákazníkům.
 

+ Detail pozice

Help desk

Hledáme kolegu, který se bude starat o spokojenost našich zákazníků a vždy jim bude ochoten pomoct i poradit.

+ Detail pozice

ZALOŽTE SI FARMU A ZÍSKEJTE EVIDENCI NAVŽDY ZDARMA