Baví nás moderní technologie i zemědělství a těší nás, když je dokážeme propojit

Na začátku jsme měli nápad, že bychom chtěli zemědělcům ukazovat všechny informace o jejich polích a činnostech nad mapou. Ten nápad se ale postupně rozvíjel a s tím narůstaly i požadavky na nové členy, kteří se do projektu zapojovali. A dnes jsme tým, který má bohaté zkušenosti z oblasti moderních technologií, geoinformatiky i zemědělství.

Díky vlastním mnohaletým zkušenostem z farem a konzultací se zemědělci navrhujeme a vyvíjíme komplexní řešení pro zemědělce v podobě online aplikace. Snažíme se, aby byly nové technologie v zemědělství dostupné všem a aby byly jednoduše nasaditelné, uživatelsky přívětivé a byly přínosem, který zemědělci ocení při své každodenní práci. A myslíme, že se nám to daří.

2013

CleverFarm vzniká jako jeden ze 4 projektů CleverMaps

2014

Máme prvního zákazníka, se kterým aplikaci konzultujeme a testujeme - Astur Straškov

2016

Vzniká samostatná firma CleverFarm

2017

Máme první prototyp online senzoru s využitím technologie IoT

2018

CleverFarm zahajuje spolupráci se společností Gisat pro rozvoj služby Družicová data

2019

CleverAssets, aplikace pro evidenci půdy, se stává součástí CleverFarm

V týmu CleverFarm je nás dnes už více než pětadvacet. Bylo by tedy poměrně obsáhlé představit vám celý tým. Je ale dobré vědět, kdo za tím vším stojí a kdo to celé řídí. Hodí se také znát naše obchodní zástupce, kteří za vámi rádi přijedou a aplikaci vám představí, potkat je můžete ale také na veletrzích a jiných akcích. Uživatelé aplikace pak jistě ocení naši uživatelskou podporu.

Vedení

Adam Zlotý

Adam stál jako CEO u začátků CleverFarm. Přispívá k rozvoji a směřování produktu. Díky svým bohatým mezinárodním zkušenostem se stará o zahraniční obchod a snaží se rozšířit aplikaci do celého světa.

Oldřich Kahoun

Oldřich zajišťuje fungování týmu a stará se o finanční řízení. Od roku 2013 je duchovním otcem Evidence půdy. Setkává se s uživateli, sbírá podněty pro další rozvoj a řídí část vývojového týmu.

Petr Zlotý

Petr zajišťuje rozvoj nových technologií. Hned po nástupu se aktivně věnoval vývoji modulu Družicová data a stál u zrodu senzorů. Protože ho baví kontakt se zákazníky, věnuje se částečně i obchodu.

Veronika Švarcová

Verča tvoří komunikační most mezi zákazníkem a vývojovým týmem. Sbírá požadavky od zemědělců a s týmem vymýšlí, jak je zapracovat do aplikace, aby byla nadále funkční a posouvala se kupředu.

Obchod

Tomáš Zika

Tomáš se učil od odborníků v jedné z největších zemědělských firem v republice a dnes své zkušenosti zužitkovává jako obchodní zástupce.

Michal Beneš

Michal se sám zemědělstvím chvíli živil. Působí zejména v Čechách a zaměřuje se na nabídku a poradenství ohledně agroevidence, senzorů a družicových dat.

Petr Filip

Petr provozuje menší rodinné vinařství a od dětství má blízko k zemědělství. Jeho regionem, ve kterém působí jako obchodní zástupce, je hlavně Morava, ale klienty má i na Slovensku.

Jiří Čížek

Jirka se specializuje především na problematiku efektivní správy zemědělské půdy. Pokud máte tedy zájem o CleverAssets, rád vám aplikaci představí. Poradí vám ale i ohledně senzorů a agroevidence.

Podpora

Michal Burian

Michal je tady pro všechny, kdo se s aplikací CleverFarm dostanou do úzkých. Při řešení vašich problémů se s ním setkáte na chatu a v e-mailu.

Iva Strnadová

Iva působí jako podpora uživatelům aplikace pro správu půdy CleverAssets. Vždy vás správně nasměruje a poradí s řešením zapeklitých uživatelských problémů.

Chcete mezi nás?

V CleverFarm nabízíme neformální pracovní prostředí s pružnou pracovní dobou. Učíme a motivujeme se navzájem a rádi spolu po práci jdeme na pivo. Společně jezdíme na hory, v létě na vodu, pořádáme firemní badmintonové turnaje, darujeme krev a angažujeme se v projektu Missing Maps a Ukliďme Česko. Pracovat s námi je radost, tak se ozvi. Rádi tě poznáme.

Aktuálně nikoho nehledáme. Pokud si však myslíš, že bychom si rozuměli, napište nám na joinus@cleverfarm.cz.

Nenašel jsi pozici pro sebe?

Naše dveře jsou otevřeny nadšeným vývojářům, obchodníkům a příznivcům zemědělství. Pokud jsi přesvědčen o tom, že nám máš co nabídnout, napiš nám.

Životopis