Kariéra v CleverFarm

Naše dveře jsou otevřeny nadšeným vývojářům, obchodníkům a příznivcům zemědělství. Pokud jsi přesvědčen o tom, že nám máš co nabídnout, napiš nám.

Neformální
pracovní prostředí

Na baru jsou šachy, hrajeme fotbálek nebo pinpong. A když má někdo narozeniny, oslavíme to něčím dobrým.

Neustále se
posouváme

Vzděláváme se navzájem v technologiích nebo i ve fotografování. Vždy se tady najde někdo, kdo ti podá pomocnou ruku.

Kolegové i
kamarádi

Potkáváme se u piva, chodíme na snídaně, na výstavy nebo lozit na stěnu. Naši kolegové jsou našimi kamarády. 

Jaké to je pracovat v CleverFarm?

"Svoboda rozhodování a fungování v CleverFarm pro mě tvoří nejvyšší hodnotu. Mám kolem sebe super tým lidí a vážím si flexibility s možností pracovat vzdáleně. V neposlední řadě pracuji na něčem, co skutečně pomáhá."


Martin Macko
Dev Lead

„Spolupracuji s kolegy a partnery z různých odvětví, kteří jsou ve svých oborech na velmi vysoké úrovni. Největší hodnotou pro mě je, že mám prostor rozvíjet své nápady, které mohou posunout celé odvětví dopředu, a hned ověřit v praxi přínos pro společnost, včetně dopadů na životní prostředí.“

Petr Zlotý
Project Manager

„V CleverFarm pracuji se skvělými kolegy na aplikaci, která reálně pomáhá svým uživatelům. Firma umožňuje práci odkudkoliv, což jsem ocenila, když jsem nějaký čas bydlela ve Vídni.“

Gabi Podolníková
Full-stack Developer

Aktuální pozice

Frontend developer

Více o pozici zde

Backend vývojář

Více o pozici zde

Chcete mezi nás?

V CleverFarm nabízíme neformální pracovní prostředí s pružnou pracovní dobou. Učíme a motivujeme se navzájem a rádi spolu po práci jdeme na pivo. Neovládáš vše, co požadujeme v inzerátech? Věříme, že máš co nabídnout.

Životopis