Hledáme kolegu, který se bude starat o spokojenost našich zákazníků a vždy jim bude ochoten pomoct i poradit.

Název pozice: 

Help desk aplikace CleverFarm

Místo pracoviště: 

Máme kanceláře v Praze, Brně a Hradci Králové, ale potřebujeme tě v Brně.

Popis pozice:

Tvým úkolem bude péče o portfolio stávajících a nových zákazníků, do budoucna i zahraničních, poskytování technické podpory, sbírání podnětů pro vývoj aplikace, příjem požadavků uživatelů a jejich řešení. Staneš se aktivním hráčem.

Kdo jsme a co děláme

Jsme mladý tým, který se snaží přinášet do zemědělství inovace a nové technologie tak, aby byly srozumitelné, jednoduše použitelné a hlavně nápomocné. Pracujeme s IoT (Internet of Things) v podobě online senzorů do skladů, porostů či půdy, zpracováváme satelitní data a pomáháme tak agronomům maximalizovat úrodu. Velkou část práce agronoma tvoří i každodenní rutina a administrativa, kterou se mu snažíme zpříjemnit a zrychlit.

Na čem budeš pracovat

 • Tvým hlavním úkolem bude technická podpora stávajících a nových zákazníků

 • Každodenní telefonický kontakt se zákazníky

 • Zakládání požadavků uživatele v systému JIRA

 • V jednodušších případech přímé řešení problému zákazníka

Co od tebe očekáváme

 • Komunikativnost

 • Základní přehled v katastru nemovitostí a zemědělství

 • Angličtina na komunikativní úrovni

 • Výhodou je předchozí praxe s programy Team Viewer, JIRA, Confluence a Product board, popř. rádi vše zaučíme

Co ti nabízíme my

 • Plný pracovní úvazek, teoreticky i kratší

 • Prostor pro samostatnou práci, za kterou budeš mít plnou zodpovědnost

 • Možnost pro růst, seberealizaci a zlepšování se

 • Pestrou a různorodou práci, žádný stereotyp

 • Jeden týden dovolené navíc (5 týdnů celkem)

 • Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice

 • Prostředí mladé svobodné firmy

Kdo budou tví kolegové v týmu

Veronika Švarcová „Verča“

Verča je šéfová vývoje. Řídí, komunikuje se zákazníky, shání data, pomáhá zákazníkům přes telefon a dalších asi 512 věcí. Věří, že v CleverFarm se sešla parta úžasných lidí, kteří pracují na naprosto výjimečném projektu.

Petr Zlotý „Peťa“

Díky Peťovi se scénáře ze sci­fi filmů stávají skutečností. Má u nás na starosti vývoj nových technologií, sentinel a zejména pak on­line senzorů do půdy, porostu nebo sklizně. Největší radost mu udělá, když jeho výdobytek udělá radost našim zákazníkům.

Adam Zlotý „Adi“

Afrika, Asie... Adam věří, že aplikace CleverFarm má celosvětový potenciál. A proto se u nás stará o zahraniční obchod. Líbí se mu, že pracuje na něčem, co dává smysl. Každá další pozitivní zkušenost našich klientů ho v tom utvrzuje.

Martin Peňák „Marťa“

Martin v CleverFarm vyvíjí webovou část aplikace. Každý den se snaží o to, aby pro vás nová verze aplikace byla ještě přívětivější než ta předešlá. A když si chce od práce trošku vyčistit hlavu? Nejradši si zajede někam do hor.

Jan Martinák „Jenc“

Jenc má u nás na starosti vývoj frontendu a backendu. Když byste ho viděli pracovat za počítačem, možná si všimnete, že má neskutečně rychlé a hbité prsty. Ve svém volném čase totiž... hraje na piano.

Gabriela Podolníková „Gábi“

Gábi není ledajaká kodérka – zatímco jiní kód píšou, ona řádky na monitoru doslova seje. Když zrovna nesedí za počítačem, tak nejspíš někde fotí, cestuje, cvičí nebo tancuje. A pokud ani to ne? No, pak určitě... spí

Martin Macko

Martin je náš vývojář a když mu zrovna zbude čas vaří kafe, vybírá zrna, čistí french press nebo umývá hrníčky. Ve svém volném čase cvičí kung fu a věnuje se tréninku dětské armády kung fu bojovníků.

Ondrej Zvara „Ondrejko“

Další z našich vývojářů frontendu. Nejvíc ho na CleverFarm baví to, že svou prací pomáhá zemědělcům ke správnému hospodaření. Ostatně, má na tom osobní zájem, protože ve volném čase nejraději vaří – a k tomu potřebuje kvalitní suroviny.

Monika Protivová „Monča“

Monča má na starosti testování. Většinu dětských nemocí naší aplikace odhalí a následně odladí ještě dříve, než se dostanou k vám. A největší radost jí dělá, že pracuje na smysluplném projektu, který skutečně pomáhá.

Ondřej Božek

Vývojář Ondra má pod palcem architekturu aplikace CleverFarm. Na své práci miluje to, že může využívat nejmodernější postupy a technologie bez jakéhokoliv omezení pro vytvoření něčeho, co na světovém trhu ještě neexistuje.

Máš o pozici zájem?

Zaujala tě nabízená pozice a chceš se k nám přidat? Zašli nám své CV a kontaktní údaje. My vše pečlivě projdeme a budeme tě kontaktovat.

Těšíme se!

Tým CleverFarm