Jednoduchá evidence pro agronomy

20. září 2018

Jsme děti farmářů. Zažili jsme vedení agronomické evidence v různých programech, v Excelu i na starém dobrém papíře. Naše zkušenosti byly impulsem pro vyvinutí úplně nové aplikace pro agronomickou evidenci.

Aplikace CleverFarm je online, to znamená, že vám k její obsluze stačí připojení k Internetu. Jestli budete plán osevu dělat z kanceláře, obýváku, nebo pole je už jedno. Nemusíte nic stahovat ani aktualizovat, o vše se postaráme my. Práce s aplikací CleverFarm je opravdu snadná a zorientujete se v ní na pár kliků.

Pro její spuštění vám stačí se zaregistrovat na stránce app.cleverfarm.cz a vložit svůj WS klíč. Pomocí něj natáhneme do CleverFarm vaše údaje z Portálu farmáře a už můžete pracovat s vámi nařezanými půdními bloky a historií plodin na parcelách. Přehled o pozemcích a aktivitách na nich vám zjednoduší mapa, navíc díky aktualizaci počasí z nejbližší meteostanice uvidíte předpověď na následující 3 dny.

V evidenci můžete vést i skladové hospodářství a mít přehled o stavu zásob. CleverFarm za vás automaticky pohlídá požadavky na hospodaření pro žádost o dotace a také nitrátovou směrnici. Překážkou není ani to, pokud máte ve správě více farem. Přímo v aplikaci se mezi nimi můžete přepínat, není potřeba se registrovat vícekrát.

Aplikace CleverFarm je zcela zdarma. Nabízíme k ní modul Senzory pro sledování hodnot teploty a vlhkosti v porostu, půdě, skladech či živočišné výrobě, a Sentinel, který vám výrazně pomůže při tvorbě aplikačních map pro užití POR a tvořit výnosové mapy.

A co vy? Vedete svou farmu efektivně?