Široko daleko nejjednodušší aplikace k evidenci agronomických činností nebo hlídání dotací

Už nepotřebujete deníčky, bločky nebo tabulky v Excelu. V CleverFarm si zdarma povedete evidenci všech agronomických aktivit a aplikace za vás pohlídá i požadavky nitrátové směrnice nebo POR.

Jednoduchá evidence i hlídaní dotací

CleverFarm je jednoduchá aplikace, ve které si povedete evidenci všech svých agronomických aktivit. Aplikace za vás automaticky hlídá požadavky nitrátové směrnice, povinné požadavky na hospodaření pro žádost o dotace i přípravky na ochranu rostlin. A navíc si ji kdykoliv otevřete na svém počítači nebo v mobilu.

Intuitivní ovládání přes mapové okno

Kvůli ovládání CleverFarm nemusíte chodit na školení ani pročítat 20stránkový manuál. Hned po prvním otevření aplikace se rychle zorientujete, pokročilé mapové okno s editorem vám usnadní navigaci a zjednoduší zadávání aktivit. Po pár hodinách už budete znát všechny funkce a možnosti skrz naskrz.

Předpověď počasí na 3 dny dopředu

CleverFarm si každý den stahuje data z nejbližší meteorologické stanice a předkládá vám předpověď počasí na 3 dny dopředu. Přesnější předpověď pro vaši farmu si pak můžete zabezpečit zakoupením modulu Senzory spolu s vlastní meteostaničkou.

Vedení skladového hospodářství

Osiva, hnojiva nebo přípravky na ochranu rostlin. V CleverFarm si můžete vést skladové hospodářství a mít neustálý přehled o svých zásobách a jejich pohybu. Nestane se tak, že by vám na poslední chvíli došel postřik.

Je zdarma

Za modul evidence spolu s automatickým hlídáním nitrátové směrnice a POR nezaplatíte ani korunu – do aplikace se stačí přihlásit, vložit identifikační údaje z Portálu Farmáře a aplikace už sama automaticky načítá farmu i všechny vaše pozemky. Kdybyste z ní chtěli dostat ještě víc, podívejte se na přídavné moduly Senzory nebo Sentinel.

Založte si farmu na svých půdních blocích zdarma